Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://sykatour.com/guneyafrikazimbabwebotswanaturu">
Instagram

Güney Afrika & Zimbabwe
Botswana Turu

20 Ocak 2019 / 28 Ocak 2019 tarihleri arasında 

Thy ile eşliğinde Deluxe Otel konaklamaları ile tüm turlar dahil  iki kişilik odada kişi 4.190 USD 

CapeTown’un eşsiz şehir manzarasına ve günbatımına tanıklık etmek için teleferik ile Masa Dağı'na çıkın;  Cape Town’a esir ticareti ile gelen Malezyalı Müslümanların rengarenk boyanmış şirin evleri ile yarattıkları şen mahallesi Bo Kaap gezin .Camps Bay, Llandudno Plajlarında denizin ve Afrika güneşinin tadını çıkarın.

Hout bay limanından  Fok adası ziyareti için tekne ile seyahat yapınve fok kolonisinin  yaşamını gözlemleyin.

Boulders Sahili ve kayalıklara yerleştirilmiş ortalama 70 santim uzunluğunda, ağırlığı 2-5 kilo arasında değişen  cana yakınlıklarıyla nam salan Afrika penguenlerini izleyin. 

Asla kaybolmayan bir gökkuşağı ile taclandırılan Viktorya Selalelerini gezin.

Botwana 'da aslan parkında yürüyüş yapın.

Chobe milli parkınında safariye çıkın.

Güney Afrika Zimbabwe Botswana

 

Syka Tour Sizleri  , “Dünya’nın öteki ucu” na  çağırıyor.

 Afrika’nın en güney ucundaki güzel şehir Cape Town ve Ümit Burnu; görkemli Masa Dağı; Güney Afrika bağevlerinde tadımlar; UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki büyüleyici Victoria Şelalesi; nefes kesici manzaralar , Afrika’nın en iyi korunmuş ve bozulmamış safari bölgesi olmayı hak etmiş , Yüzlerce canlı türü ve yüksek sayıdaki     fil sürüleri ile ünlü Chobe Milli Parkı ve Botswana…

 

Cape Town

Güney Afrika’nın muhteşem doğası ve Cape Town’ın kozmopolit şehir hayatı kesinlike bundan önce seyahatlerinize hiç benzemeyecek. Afrika’nın gökyüzü yüksektir derler, Cape Town’a iner inmez bunun ne kadar doğru olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Pırıl pırıl güneş, uçsuz bucaksız okyanus, taptaze bir hava ve Masa Dağı’nın tanımladığı bu şehir Hollanda, İngiliz ve Zulu kültürlerinin karışımıyla oluşmuş, tam bir melez güzeli!

CapeTown’un eşsiz şehir manzarasına ve günbatımına tanıklık etmek için teleferik ile Masa Dağı’na çıkmalı; Güney Afrikalı sanatçıların resim ve heykellerine ev sahipliği yapan Güney Afrika Ulusal Müzesi’ni dolaşmalı; Cape Town’a esir ticareti ile gelen Malezyalı Müslümanların rengarenk boyanmış şirin evleri ile yarattıkları şen mahallesi Bo Kaap gezilmeli; Camps Bay, Llandudno Plajlarında denizin ve Afrika güneşinin tadını çıkarmalı.

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://sykatour.com/guneyafrikazimbabwebotswanaturu">
Instagram