Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://sykatour.com/urdun-turu">
Instagram

Araştrmacı Yazar Bülent Demirdurak Eşliğinde
ESRARENGİZ ÜRDÜN TURU

07/ 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında 

Thy ile eşliğinde Deluxe Otel konaklamaları ile tüm turlar dahil  iki kişilik odada kişi 1.690 USD 

Hicaz Yolu'nun üzerinde ki o imkansız projenin içinde bir durak olan Amman'da temiz düzenli gökdelenlerin gölgesinde geleneksel yaşamı keşfedin.

Roma uygarlığı eserlerinden en iyi korunanları barındıran Jerash Antik Kent'ni ziyaret edin.

Mozaikler şehri Madaba' da da St. George Katedrali'nin zemininde bulunan ve Kutsal Toprakları gösteren en eski haritayı inceleyin.

Doğa ile insanın mükemmel uyumu , kayalara işlenmiş ve yıllarca gizlenmiş sehir Petra'yı keşfedin. Kızıllığı ile Mars'ı , teknolojisi ile binlerce yıl yaşamış ancak günümüze başka eser bırakmamış Nebati'lerin izlerini takip edin.

Arapça’da ay anlamına gelen Rum (Ramm) birçok flme set olmuş muhteşem güzellikte bir kum denizi. Kızıl ve sarı renklerin iç içe geçtği inanılmaz görüntüyü görmek ve kum tanelerini rüzgarla birlikte teninizde hissedeceği- niz bir atmosfer duymak istyorsanız ‘Ay Vadisi’ sizi bekliyor olacak.

lutgolu (1200 x 750)

Şifacıların tuz ve minerallerin zen- ginliğinden oldukça faydalandığını ve sağaltcı etkisini hissedeceğiniz Lut Gölünde fotoğraf çekin , dinlenin hatta yüzün.

Ürdün

 

Syka Tour Sizleri  ,  İpek ve Baharat yollarının kesiştiği, uğruna tarihin her döneminde savaşlar verilen topraklar / Nabatiler, Museviler, Bedeviler, Romalılar, Persler, Türkler, Almanlar, İngilizler ve Fransızların izlerini takip etmeye çağırıyor. 

Syka Tour 

0 212 662 10 45 / 0 530 266 86 67

info@sykatour.com

Yeşilköy İskele Caddesi No 1 Da 1 İstanbul

Tursab A 7107

Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://sykatour.com/urdun-turu">
Instagram