Promosyon
Bangkok & Phuket Turu

img_1027v

ŞOK PROMOSYON

BANGKOK & PHUKET TURU 

1. Gün : İstanbul – Phuket

Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri ardından Phuket’e hareket. Geceleme uçakta.

2.Gün : Phuket

Sabah Phuket’e varış. Havaalanında bekleyen özel araç ile otele transfer. Oteldeki check in işlemlerinden sonra odaya yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirler akşam ekstra olarak yapılacak Fantasie Parkı turuna katılabilirler.  Bu gece turumuzda Phuket’in sahil bölgesinden yapacağımız kısa bir yolculuğu takiben Phuket Fantasie adlı eğlence merkezine varıyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulu bu parkta zengin açık büfe bir yemeğimiz var. Daha sonra çok büyük bir salonda ses ve ışık gösterisi ile zenginleştirilmiş içerisinde hayvanlardan akrobasi hareketlerine kadar genis bir yelpaze sunan güzel bir show izlenecektir.

3. Gün : Phuket

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra denizin ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra dğzenlenecek olan Phi-Phi Adası Turu’na katılabilirler. Andaman Denizi’nin özel adalarından biridir. Phuket Adası’nda köyler arasında kısa bir kara yolculuğu ile limana varış. Limanda adaya gideceğimiz sürat botuna yerleşiyoruz. Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach’e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach’de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket’e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz.

4 Gün : Phuket

Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan James Bond Adası Turu’na katılabilirler. Orjinal ismiyle Ko Tapu ve Nail Adası olarak bilenen ada 1974 yılında çevrilen „The Man with the Golden Gun“ James Bond filmiyle ünlenmiş ve James Bond adası olarak anılmaya başlamıştır. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaralara girme imkanı. Deniz mahsüllerinden oluşan öğle yemeğinin ardından otelimize transfer.

5 Gün : Phuket – Bangkok

Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra özel araç ile havaalanına transfer ve Bangkok’a hareket. Varışa takiben temsilcimiz tarafından alanda karşılanma ve yapılacak yarım gün süreli Bangkok şehir ve Tapınaklar turu için hareket. Bu turumuzda, Altın Buda ve Yatan Buda Tapınakları ziyaret edilecek, Kraliyet Sarayı, Parlamento Binası, çeşitli bakanlık binaları, Çin Mahallesi ve çiçek pazarı panoramik olarak görülecektir. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Dileyen misafirler akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Sea Food Restaurant ekstra turuna katılabilirler. “Yüzüyorsa bizde vardır” sloganıyla, Bangkok’un deniz mahsulleri çeşidi bakımından en zengin ve dünyaca ünlü Sea Food Market yiyecek kompleksine akşam yemeği için transfer ve serbest zaman. Akşam yemeğinin ardından Patpong sokağına kurulan şehre gelen her turistin mutlaka ziyaret ettiği Çin ve Tayland stili ürünler alabileceğiniz, ünlü markaların imitasyonlarını bulabileceğiniz Gece Pazarında serbest zaman.

6 Gün : Bangkok

Otelinizde erken saatte alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra olarak yapılacak yarım günlük Yüzen Çarşı turuna katılabilirler. Egzotik Uzakdoğu’yu yaşayabileceğimiz ve Bangkok’a gelen her ziyaretçinin mutlaka görmesi gereken bir yerdir. Bangkok’un dışına çıkarak yaklaşık 1.5 saat uzaklıkta bulunan Yüzen Çarşı turumuza uzun kuyruklu, tay stili botlarla başlıyoruz. Suni kanallarda yapacağımız yolculuğun ardından yüzlerce renkli ürünün, tropik meyvelerin, sebzelerin satıldığı yerel pazarda, alışverişleriniz için serbest zaman. (Pazarlık yapmayı unutmayınız.) Turumuzun ardından Bangkok’a geri dönüyoruz.

7 Gün : Bangkok – İstanbul

Otelinizde alınacak sabah kahvaltısının ardından rehberinizin bildireceği saatte Havalimanı’na transfer. İstanbul’a hareket ve varış.

Bangkok & Phuket   Turu

 23/29 Agustos 2019

29 Agustos / 04 Eylül 2019

Tur Ucreti

 İki Kişilik Odada Kişi Başı : 899 USD

Tek Kişi Farkı                         : 200 USD 

Ucus Bilgileri;
Havayolu: Türk Havayolları

TK 172 23AUG  IST   HKT    2005    0950*

TK  65 29AUG  BKK   IST    2145      0410* 

*****

TK 172 29AUG  IST    HKT    2005    0950*

TK  69   04SEP  BKK   IST     2300    0520

Otel Bilgileri

Phuket : Andakira Hotel 4* v.b

Bangkok : İbis Sathorn Hotel 3* v.b 

  • Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıfı uçuşlar ve alan vergisi
  • Yerel Havayolları ile Phuket – Bangkok ekonomi sınıf ucus
  • Belirtilen otellerde 5 gece oda kahvaltı bazında konaklama
  • Bangkok’da yarım günlük şehir turu
  • Alan-otel-alan transferleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası 
  • Türkçe rehberlik hizmeti (Varışa istinaden ve sadece turlar esnasında)
  • Extra olduğu belirtilen turlar
  • Havalimanı çıkış Ücreti
  • Seyahat Sağlık Sigortası