1.Gün: ISTANBUL – FRANKFURT
İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2 saat önce 07.15’te buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1587 sefer sayılı uçuşu ile 09.15’te Frankfurt’a uçuyoruz. Yerel saat ile 10.40’ta Frankfurt’a varıyoruz. Frankfurt’a varışımızın ardından rehberimiz eşliğinde şehir turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Noel Pazarı, Goethe’nin doğduğu ev, St. Bartholomew Katedrali, 600 yıllık belediye binası Römer, Eiserner Steg köprüsü, 260m yüksekliğindeki Commerzbak Binası, Zeil Caddesi ve Almanya’nın en eski opera binası olan Alte Oper’i görüyoruz. Turumuzun ardından Ortaçağdan kalma bir masal şehri olan Heidelberg’e hareket ediyoruz. Heidelberg bizi kırmızı çatılı evleri ile bizleri karşılıyor. Tarih ve doğanın iç içe geçtiği Heidelberg’de Heidelberg Şatosu, Main Köprüsü ve ünlü Maymunu, Herkül Çeşmesi, Heiliggeistkirche (Kutsal Ruh Kilisesi) ve Studentankarzer (Öğrenci Hapisanesi) göreceğimiz yerler arasındadır. Daha sonra rehberimizin vereceği serbest zamanda misafirlerimiz Heidelberg Noel Pazarının keyfini çıkarabilirler. Turumuzun ardından otele dönüş ve konaklama Frankfurt’taki otelimizde.

2.Gün: FRANKFURT – STRASBOURG (Fransa) – FRANKFURT
Otelimizde alınacak kahvaltının ardından Strasbourg’a hareket. İlk olarak 1570 yılında kurulan Strasbourg Noel pazarı en eski Noel pazarlarından biri olmakla beraber sırf bu Noel pazarını görmek için yılda 2 milyondan fazla kişi ziyaret ediyor. Romanesk ve Gotik mimariyi bir arada görebileceğimiz Strasbourg Notre Dame Katedralini ziyaret ediyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Grande Ile (şehir merkezi), Petite France’ta 16. ve 17.yy kalmış evler göreceğimiz diğer yerler arasındadır. Daha sonra Noel pazarının keyfini çıkarmak için verilecek serbest zamanın ardından rehberimizin belirttiği saatte Frankfurt’taki otelimize dönmek üzere yola çıkıyoruz. Konaklama Frankfurt’taki otelimizde.

3.Gün: FRANKFURT – WERTHEIM VILLAGE OUTLET -WÜRZBURG – FRANKFURT
Otelimizde alınacak kahvaltının ardından Wertheim Villa Outlet için hareket ediyoruz. Yaklaşık 45-50 dk uzaklıkta olan bu outlette 100’den fazla ünlü markanın olduğu dükkanlarda alışveriş yapabilirsiniz. Dileyen misafirlerimizde burada bulunan cafe ve restoranlarda keyifli vakit geçirebilirler Sonrasında Her yıl 2 milyondan fazla turistin ziyaret ettiği Romantik Yol‘un başlangıç şehri olan Würzburg için yolumuza devam ediyoruz. İlk olarak Marienberg kalesini geziyoruz. Burada şehrin en güzel manzaralarını görüntüleyeceğiz. Daha sonra sırasıyla Eski Main Köprüsü, Pazar Yeri, St. Kilian Katedrali, Maria Şapeli, Schoenborn Sokağı, Romantik Yol Sokağı’nı dolaşıyoruz. Son olarakta 1744 yılında yapımı tamamlanan hatta Napolyon’un Avrupa’daki en güzel piskopos evi dediği UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan Würzburg Sarayı’nın bahçelerini geziyoruz. Turumuzun ardından otele dönüş ve konaklama Frankfurt’taki otelimizde.

4.Gün: FRANKFURT – İSTANBUL
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında uçuş saatimize kadar serbest zaman. Uçuş saatimize istinaden havaalanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Havaalanına varışımıza istinaden bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1594 sefer sayılı uçuşu ile 18.05’te İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile ertesi gün 23.05’te İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.

FRANKFURT NOEL PAZARLARI TURU

TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

03 ARALIK 2020  – 06 ARALIK 2020

10 ARALIK  2020 – 13 ARALIK 2020

3 GECE / 4 GÜN

Tur Ucreti

İki Kişilik Odada Kişi Başı : 550  Eur

Tek Kişi Farkı                         : 125 Eur  

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Frankfurt – İstanbul ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri,
 • Havalimanı vergileri,
 • 4* Novotel Frankfurt City Hotel’de 3 gece konaklama,
 • Otelde alınacak sabah kahvaltıları,
 • Alan transferleri,
 • Frankfurt şehir turu ( Varışta panoramik ),
 • Heidelberg turu (Kişi Başı 65 EUR olan bu tur fiyata dahildir.),
 • Heidelberg Kalesi giriş ücreti,
 • Strasbourg turu (Kişi Başı 95 EUR olan bu tur fiyata dahildir.),
 • Strasbourg Notre Dame Katedrali ziyareti,
 • Wertheim Village Outlet turu – Würzburg(Kişi başı 85 EUR olan bu tur fiyata dahildir.),
 • Marienberg Kalesi giriş ücreti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı,
 • Vize Ücreti,
 • Öğle ve Akşam yemekleri,
 • Ekstra Turlar,
 • Kişisel harcamalar.

TK1587  ISTFRA 0915 1040

TK1594  FRAIST 1805 2305