Promosyon
Phuket Turu

phuket turu

ŞOK PROMOSYON

BANGKOK & PHUKET TURU 

1. Gün : İstanbul – Phuket

Dış Hatlar Terminalinde buluşma. Bilet ve bagaj işlemleri ardından Phuket’e hareket. Geceleme uçakta.

2.Gün : Phuket

Sabah Phuket’e varış. Havaalanında bekleyen özel araç ile otele transfer. Oteldeki check in işlemlerinden sonra odaya yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirler akşam ekstra olarak yapılacak Fantasie Parkı turuna katılabilirler.  Bu gece turumuzda Phuket’in sahil bölgesinden yapacağımız kısa bir yolculuğu takiben Phuket Fantasie adlı eğlence merkezine varıyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulu bu parkta zengin açık büfe bir yemeğimiz var. Daha sonra çok büyük bir salonda ses ve ışık gösterisi ile zenginleştirilmiş içerisinde hayvanlardan akrobasi hareketlerine kadar genis bir yelpaze sunan güzel bir show izlenecektir.

3. Gün : Phuket

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra denizin ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra dğzenlenecek olan Phi-Phi Adası Turu’na katılabilirler. Andaman Denizi’nin özel adalarından biridir. Phuket Adası’nda köyler arasında kısa bir kara yolculuğu ile limana varış. Limanda adaya gideceğimiz sürat botuna yerleşiyoruz. Phi Phi Adalarından ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach’e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach’de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket’e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz.

4 Gün : Phuket

Otelinizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan James Bond Adası Turu’na katılabilirler. Orjinal ismiyle Ko Tapu ve Nail Adası olarak bilenen ada 1974 yılında çevrilen „The Man with the Golden Gun“ James Bond filmiyle ünlenmiş ve James Bond adası olarak anılmaya başlamıştır. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaralara girme imkanı. Deniz mahsüllerinden oluşan öğle yemeğinin ardından otelimize transfer.

5 Gün : Phuket

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Phuket’in eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

6 Gün : Phuket

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Phuket’in eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

7 Gün : Phuket – İstanbul

Check-out işlemlerinin tamamlanmasının ardından hava alanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 Phuket   Turu

 24/30 Agustos 2019

29 Agustos / 04 Eylül 2019

Tur Ucreti

 İki Kişilik Odada Kişi Başı : 799 USD

Tek Kişi Farkı                         : 200 USD 

Ucus Bilgileri;
Havayolu: Türk Havayolları

TK 172 24AUG  ISTHKT 2005 0950*

TK 173 30AUG  HKTIST 1120 1745

***

TK 172 29AUG  ISTHKT 2005 0950*

TK 173 04SEP  HKTIST 1120 1745

Otel Bilgileri

Phuket : Andakira Hotel 4* v.b

  • Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıfı uçuşlar ve alan vergisi
  • Belirtilen otellerde 5 gece oda kahvaltı bazında konaklama
  • Bangkok’da yarım günlük şehir turu
  • Alan-otel-alan transferleri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası 
  • Türkçe rehberlik hizmeti (Varışa istinaden ve sadece turlar esnasında)
  • Extra olduğu belirtilen turlar
  • Havalimanı çıkış Ücreti
  • Seyahat Sağlık Sigortası