Sevgililer Günü
Dubai Turu

AIR ARABIA HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

ÇÖLÜN İÇİNDEKİ CENNET DUBAİ’DE

SEVGİLİLER GÜNÜ

14 ŞUBAT 2020- 17 ŞUBAT 2020

SABAH VARIŞ, AKŞAM DÖNÜŞ DOLU DOLU 3 GECE 4 GÜN

Varışta İlk Gün Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekli Çölde Safari Turu Dahil!

1.Gün: ISTANBUL – SHARJAH –DUBAİ    14 Şubat 2020

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış hatlar Gidiş Terminali Air Arabia kontuarı önünde uçuşumuzdan yaklaşık 2,5 saat önce akşam saat 22.00’da hazır bulunuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Air Arabia’nın G9284 sefer sayılı uçağı ile 00:35’te uçuşumuz ve yerel saat ile saat 05:35’te Sharjah Havalimanı’na varış.  Pasaport işlemlerimizin ardından alanda bekleyen özel aracımız ile uçuş yorgunluğunu atacağımız sabah kahvaltısı için havalimanından hareket ediyoruz.

Kahvaltı sonrasında gerçekleştireceğimiz Dubai şehir turumuz için hareket ediyoruz. Yapacağımız şehir turunda; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme Dubai’deki otelimizde

Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dubai Mall & Fountain Show Turu’na katılabilirler.

Dubai Mall ve Fountain Gösterisi Turu|35 Euro

Bu turumuza, Dünya’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi ünvanına sahip Dubai Mall ile başlıyoruz. Bünyesinde 1200 mağaza barındıran bu alışveriş merkezinde aynı zamanda içinde 150 deniz canlısının bulunduğu

Dünya’nın en büyük asma akvaryumu Dubai Akvaryum ve Underwater Zoo yer almaktadır. Sonrasında, Dubai Mall’un hemen arkasındaki Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz dünyanın en büyük alışveriş merkezinde akşam yemeklerini arzu ettikleri restoranda serbest olarak alabilirler.

2.Gün: DUBAİ  15 Şubat 2020

Otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek ekstra Miracle Garden Dubai Turu’na katılabilirler.  Turumuz sonrasında programımıza dahil olan Akşam Yemekli Çölde Safari turumuz için hareket ediyoruz. Bu turumuzda; 4X4 Jeepler ile çölde unutulmaz anlar yaşayacak, ve gün batımını izleyebileceğiz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemekler, alkolsüz içecekler ve oryantal şov ile günün tüm yorgunluğunu atıyor olacağız. Turumuz sonrası otelimize dönüş. Geceleme Dubai’deki otelimizde.

Miracle Garden Turu |50 Euro

Bu turumuzda; 72.000 metrekareyi kaplayan, 50 milyon çiçek ve 250 milyon bitki içeren Dünya’nın en büyük doğal bahçesi olan Miracle Garden Dubai’yi geziyoruz. Bahçe içerisinde tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objelerle karşılaşıyor olacağız.

3.Gün: DUBAİ 16 Şubat 2020

Otelimizde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek ekstra Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii Turu’muza katılabilirler. Akşam saatlerinde yine dileyen misafirlerimiz ekstra olarak açık büfe Akşam Yemekli Dhow Cruise Turu’muza katılabilirler.  Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme Dubai’deki otelimizde.

Abu Dhabi Turu & Sheikh Zayed Camii Turu | 65 Euro

Bu turumuzda; Yedi Emirliğin başkentini yakından tanıyacaksınız. Basra Körfezi kıyısında konumlanan şehrin en önemli özelliği oldukça modern bir görünüme sahip olması. Ada olmasına rağmen köprülerle ana karaya bağlanmış olan şehri keşfederken mimarisine hayran olacaksınız. Ayrıca 40.000 kişinin aynı anda ibadet edebilmesini sağlayacak şekilde tasarlanan ve 82 farklı boyutta kubbesi olan dünyanın en büyük 4. camiisi “Sheikh Zayed Camiisi’ni göreceğiz.

Akşam Yemekli Dhow Cruise Turu |65 Euro

Dubai Creek’te yapılacak gezimiz, unutulmaz manzaralar eşliğinde gerçekleşecek. Gösterişli teknelerle yapılacak gezimiz boyunca keyifli anlar yaşayacağız. Ayrıca bu turumuza sınırsız soft içecekli, açık büfe akşam yemeği dahildir.

4.Gün: DUBAİ- SHARJAH -İSTANBUL 17 Şubat 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelde check-out işlemlerimizi tamamlıyoruz. Uçuş saatimize kadar serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek ekstra Dubai Eski Çarşılar Turu’ muza katılabilirler.  Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Air Arabia Havayolları’nın G9283 sefer sayılı uçağı ile saat 19.45’te İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 23.40’da  İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.

Dubai Eski Çarşılar Turu | 35 Euro

Bu turumuza; Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai’nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceginiz geziye Abralar’a binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra Dubai’nin yeni yüzünün keşfine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Souk Medinat, Jumeriah gezimizin diger bölümü. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz.

AIR ARABIA HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

ÇÖLÜN İÇİNDEKİ CENNET DUBAİ’DE

SEVGİLİLER GÜNÜ

14 ŞUBAT 2020 -17 ŞUBAT 2020

OTELLER  
 
3* Citymax Hotel Bur Dubai vb. 445 EUR              100 EUR  
https://www.citymaxhotels.com/uae/dubai/citymax-hotels-bur-dubai?utm_source=GMB&utm_medium=organic&utm_campaign=bur-dubai/

4* Tryp by Wyndam Hotel vb.   495 EUR               130 EUR 
https://www.wyndhamhotels.com/tryp/dubai-united-arab-emirates/tryp-by-wyndham-dubai/overview

5* Grand Milenium Hotel vb.  560 EUR                200 EUR  
https://www.millenniumhotels.com/en/dubai/grand-millennium-dubai/?cid=gplaces-grand-millennium-dubai

 • Istanbul–Sharjah // Sharjah-Istanbul Air Arabia Havayollari ekonomi sınıfı uçak bileti (20 Kg Bagaj Hakki)
 • Havalimanı vergileri
 • Tercih edilen otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklamalar
 • Varışta ilk gün sabah kahvaltı (35 Euro)
 • Havaalanı-otel-havaalanı transferleri
 • Panoramik Dubai Şehir Turu.
 • Akşam yemekli Çölde Safari Turu (90 Euro)
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti (Dubai karşılamalı)
 • Yurtdışı çıkış harcı pulu ve seyahat sigortası
 • Tur programında belirtilemeyen geziler ve girişleri
 • Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler
 • Ekstra turlar ve Bahşişler
 • Vize ücreti (90 Euro)
 • Kişisel harcamalar
 • Tourism Dirham / Şehir konaklama vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED(yaklaşık 3 USD), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED(yaklaşık 4 USD), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED(yaklaşık 5 USD)’dir)  

14FebSabiha Gökçen – Sharjah G9 284 00:35 05:35
17FebSharjah – Sabiha Gökçen G9 28319:45 23:40