1.Gün: ISTANBUL  – RİGA 13 ŞUBAT 2020

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 2,5 saat önce 13.30’da buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1775 sefer sayılı uçuşu ile 15.55’te Riga’ya uçuyoruz. Yerel saat ile 18.00’de Riga’ya varıyoruz. Otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Ortaçağ Restoranında Akşam Yemeği turumuza katılabilirler. Turumuz sonrası otelinize transfer ve gecelememiz Viyana’daki otelimizde.

Ortaçağ Restoranında Akşam Yemeği Turu: 50 Euro

2.Gün: RİGA 14 ŞUBAT 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Panoramik Riga şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Riga Kalesi, St.Jacob Kilisesi, Karafafalılar Evi, Kediler Evi, Dome Katedrali, Özgürlük Anıtı, Büyük ve Küçük Lonca Binaları, Daugava Nehri göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Serbest zaman ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği Sigulda Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda Letonya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Sigulda’da Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası ve Turaida göreceğimiz yerler arasındadır. Sigulda turumuzun ardından otelimize transfer. Gecelememiz Riga’daki otelimizde. 

Sigulda Turu: 60 Euro

3.Gün: RİGA 15 ŞUBAT 2020

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tallinn Turu’na katılabilirler. Yaklaşık 4 saat sürecek yolculuğun ardından varacağımız Estonya’nın başkenti Tallinn’de Toompea Kalesi ve Tepesi, 13.YY Dome Katedrali, 19. YY Ortodoks Alexander Nevski Katedrali, 15.YY Belediye Binası, Tall Hermann Kulesi ve St. Olaf kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Riga’daki otelimizde.

Tallinn Turu: 75 Euro

4.Gün: RİGA – İSTANBUL 16 ŞUBAT 2020  

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında öğlen check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Şehir merkezinde serbest zaman ardından uçuş saatimize istinaden havaalanı transferimizi gerçekleştiriyoruz. Havaalanına varışımızın bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK 1758 sefer sayılı uçuşu ile 12.15’te  İstanbul’a uçuyoruz. Yerel saat ile 16.20’de  İstanbul’a varışımıza istinaden turumuzun sonu.

SEVGİLİLER GÜNÜ RİGA ÖZEL TURU

TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

13 ŞUBAT 2020 – 16 ŞUBAT 2020

3 GECE / 4 GÜN  

Tur Ucreti

İki Kişilik Odada Kişi Başı : 349 Eur

Tek Kişi Farkı                         : 120 Eur  

  • Türk Havayolları tarifeli seferi ile IST-RIX-IST ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri
  • Havalimanı vergileri
  • Belirtilen ve benzeri kategorideki otellerde 3 gece oda-kahvaltı konaklamalar
  • Alan transferleri
  • Riga şehir turu ( Varışta panoramik )
  • Yurtdışı Çıkış Harcı
  • Vize Ücreti
  • Seyahat Sigortası
  • Ekstra Turlar
  • Kişisel harcamalar

  TK1757 13FEB  ISTRIX 0915 1120

TK1776 16FEB  RIXIST 1855 2255